Sala weselna na 150 osób śląsk i świętokrzyskieNasza sala weselna na 150 osób śląsk to bardzo ładny dom weselny w świętokrzyskim, który mieści aż 180 osób! Nasza sala weselna z noclegami zapewnia nie tylko wspaniałą zabawę, świetne jedzenie, ale także noclegi dla gości weselnych.

Dodatkowym atutem jest darmowy pokój dla młodej pary!

Staramy się zawsze wychodzić na przeciw oczekiwaniom nowożeńcom, dlatego od kilkunastu lat organizujemy kompleksowo zabawy weselne, odciążając w przygotowaniach młodych oraz ich rodziny.

Nasza sala weselna znajduje się na granicy województwa świętokrzyskiego i śląskiego w miejscowości Secemin. Idealnie nadaje się na zabawy weselne, ale także komunie, 18tki oraz inne imprezy okolicznościowe. Jeśli w Twoim kręgu Twoich zainteresowań jest sala weselna na śląsku lub sala dom weselny w świętokrzyskim, koniecznie zajrzyj na naszą stronę i zobacz galerię. Posiadamy mnóstwo pozytywnych opinii od nowożeńców, którzy doskonale wspominają swoje wesele.

Jeśli szukasz ładnego miejsca na swoje wesele to nasza sala weselna w okolicach Włoszczowy, okolicach Częstochowy i Koniecpola jest dla Ciebie dostępna. Skontaktuj się z nami i sprawdź czy mamy wolny termin!Data dodania: 04-07-2018 19:21
Adres strony internetowej: dom-weselny-secemin.com