MEGALOC - klej do laminatów, kleje cyjanoakrylowe oraz kleje cyjanoakryloweFirma MEGALOC zajmuje się sprzedażą klejów przemysłowych zarówno hurtowo jak i detalicznie. W swojej ofercie posiada m.in. kleje cyjanoakrylowe, klej do gwintów, a także inne mające zastosowanie w produkcji, np. klej do lamiantów, który jest używany w meblarstwie do połączeń laminatu poliestrowego wraz z płytami meblowymi czy klej metakrylowy gwarantujący mocne połączenie różnych materiałów.

Asortyment, który oferujemy naszym klientom to przede wszystkim gwarancja stałej, wysokiej jakości klejów. Przywiązujemy także ogromną uwagę do ekonomii związanej z aplikacją klejów w różnych warunkach, dlatego wypracowujemy rozwiązania pozwalające na przede wszystkim łatwe dozowanie każdego kleju przez ograniczanie ich strat.

Stale wzbogacamy ofertę naszych klejów poszerzając ją o nowoczesne produkty. Staramy się zapewniać najwyższą jakość dostaw, tak by nasi partnerzy handlowi byli zawsze zadowoleni.

Gama naszych produktów to przede wszystkim:
- kleje cyjanoakrylowe
- produkty anaerobowe
- kleje i uszczelniacze jednoskładnikowe
- kleje i uszczelniacze dwuskładnikowe
- pasty wysokotemperaturowe
- taśmy klejące i izolacyjne
- aerozole techniczne

Bez problemów znajdziesz w naszej ofercie odpowiedni klej do giwntów, klej do laminatów czy klej do liter 3d. Oprócz tego posiadamy także mocny klej do aluminium, czyli najwyższej jakości klej metakrylowy.

Sprawdź naszą ofertę! Data dodania: 29-10-2017 15:22
Adres strony internetowej: www.megaloc.pl

Tagi: kleje cyjanoakrylowe klej do gwintów klej metakrylowy klej do dibondu klej metakrylowy klej do liter 3D klej do dibondu