Dom weselny WłoszczowaNasza sala weselna na 150 osób śląsk to bardzo ładny dom weselny w świętokrzyskim, który mieści aż 180 osób! Nasza sala weselna z noclegami zapewnia nie tylko wspaniałą zabawę, świetne jedzenie, ale także noclegi dla gości weselnych.

Dodatkowym atutem jest darmowy pokój dla młodej pary w domu weselnym we Włoszczowie!

Staramy się zawsze wychodzić na przeciw oczekiwaniom nowożeńcom, dlatego od kilkunastu lat organizujemy kompleksowo zabawy weselne, odciążając w przygotowaniach młodych oraz ich rodziny.

Nasza sala weselna znajduje się na granicy województwa świętokrzyskiego i śląskiego w miejscowości Secemin. Idealnie nadaje się na zabawy weselne, ale także komunie, 18tki oraz inne imprezy okolicznościowe. Jeśli w Twoim kręgu Twoich zainteresowań jest sala weselna na śląsku lub sala dom weselny w świętokrzyskim, koniecznie zajrzyj na naszą stronę i zobacz galerię. Posiadamy mnóstwo pozytywnych opinii od nowożeńców, którzy doskonale wspominają swoje wesele.

Jeśli szukasz ładnego miejsca na swoje wesele to nasza sala weselna w okolicach Włoszczowy, okolicach Częstochowy i Koniecpola, Starego Koniecpola oraz Lelowa jest dla Ciebie dostępna. Skontaktuj się z nami i sprawdź czy mamy wolny termin!

 

Dlaczego warto wybrać Dom Weselny w Seceminie?

  • doskonały dojazd z Kielc przez Włoszczowę (świętokrzyskie)

  • dobry dojazd z Częstochowy przez Stary Koniecpol i Koniecpol (śląskie)

  • duża sala weselna do 180 osób

  • sala w naszym domu weselnym w okolicach Włoszczowy jest klimatyzowana

  • posiadamy duży parking na samochody

  • dom weselny wyposażony w taras na odpoczynek od weselnych zabawData dodania: 14-03-2019 17:42
Adres strony internetowej: dom-weselny-secemin.com